Під час нападу в "Газелі" миколаївських інкасаторів було 4 млн гривень

Дата публікації

У міліції перевіряють версію про те, що в "Укрпошті" у розбійників був навідник.

В машині інкасаторів, розстріляних у Миколаєві грабіжниками-невдахами, перебувало 13 мішків із грошима.

Орієнтовно це може бути близько 4 млн грн, повідомило Комсомольской правде в Украине джерело в правоохоронних органах.

Відділення "Укрпошти", куди прямувала інкасаторська "Газель", була першою точкою на маршруті містом. Бандити, вочевидь, знали про це, коли влаштовували засідку у дворах на вулиці Будівельників.

Зараз у міліції перевіряють версію про те, що в "Укрпошті" у розбійників був навідник. При цьому грабіжники могли не знати, що інкасатори озброєні вогнепальною зброєю, повідомило джерело.

Справа в тому, що раніше інкасацію здійснювала Держслужба охорони при МВС, але кілька років тому від неї відмовилася - міліціонери-охоронці тепер тільки супроводжують за договорами цінні вантажі. Інкасаторським службам державних установ - таким, як Нацбанк і "Укрпошта" дали дозвіл на носіння вогнепальної зброї.

В інкасаторській машині, повідомляє видання, було два "Макарова" і ТТ, з якого стріляв інкасатор. Влучного хлопця звуть Олександр Щербина, йому 29 років.

Грабіжники в Миколаєві влаштували стрілянину за 4 млн гривень на "Газелі" інкасаторів / "Комсомольская правда" в Украине
Нагадаємо, напад на інкасаторський автомобіль "Укрпошти" було скоєно у дворі будинку на вул. Будівельників, 16а, коли автомобіль "Газель" доставляв гроші в поштове відділення.

Раптом дорогу інкасаторам перегороди автомобіль Daewoo Sens, з якого вискочили двоє в масках і камуфляжних костюмах і одразу ж відкрили вогонь по машині.

Водій був убитий першим же пострілом, а інкасатор, що сидів поруч, впав на приладову панель, завдяки чому залишився живий. Його напарник, який перебував у салоні, відкрив вогонь у відповідь.

Перший поранений грабіжник зробив кілька кроків і впав. Другий кинувся тікати, але в метрах двадцяти кулі наздогнали його в спину. Він загинув на місці, другого встигли доставити в лікарню живим. Але там він помер.

Наступна публікація