Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Львовом розкопали сліди стародавньої культури. Археологи називають знахідку "сенсацією"

Вік знахідки – п'ять тисяч років.

На горі Жупан в районні міста Винники під Львовом археологи розкопали амфору часів Трипільської культури.

Про це 19 липня на своїй сторінці у Facebook написав мер Винників Володимир Квурт.

На амфору натрапили під час розкопок на місці давнього людського поселення. Її вік становить близько п'яти тисяч років.

"На жаль, збереглися лише фрагменти амфори. Але вони у доброму стані і науковці стверджують, що зможуть її відновити. Вони переконані, що це, без сумніву, сенсаційна знахідка, адже це ще один артефакт, який дає можливість стверджувати, що трипільська культура поширювалася і на території Львівщини", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на фрагментах амфори можна побачити орнаменти, які притаманні лише Трипільській культурі. У таких амфорах представники цих племен зберігали зерно та воду.

"Також на території об'єкту науковці натрапили на наконечник стріли та кам'яну стелу, яка стоїть на долівці. Швидше за все, вона може бути пов'язана з якимись ритуальними дійствами", – пише Квурт.

На горі Жупан поблизу Винників, археологи виявили амфору Трипільської культури, вік якої налічує п'ять тисяч років. На...

Опубліковано Володимиром Квуртом Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

Нагадаємо, нещодавно на Тернопільщині археологи знайшли дивне групове поховання, якому 3500 тисячі років.  В могильнику лежали пара з дитиною, а в їхніх ногах іще троє без кінцівок. Археологи кажуть, що 3500 років тому так ховали господарів і їхніх слуг.

Відео Дивне групове поховання бронзового віку знайшли на Тернопільщині

Пара з дитиною, а в їхніх ногах іще троє без кінцівок, лежали у позах ембріонів. Археологи, які виявили цей могильник, кажуть, що три з половиною тисячі років тому так ховали господарів і їхніх слуг. І це не єдина знахідка експедиції.  

Дивне групове поховання бронзового віку знайшли на Тернопільщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції