Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пішла з життя журналістка ТСН Марія Адамська

Телеканал «1+1» висловлює співчуття близьким і рідним Марії.

Вчора ввечері, 24 листопада, пішла з життя журналістка Телевізійної служби новин каналу 1+1 Марія Адамська. За інформацією близьких, причиною смерті став тромб, що відірвався.

Марія працювала на 1+1 з березня 2013 року на посаді редактора новин. Колеги з теплотою згадують про неї, як про талановиту, чуйну і неординарну особистість.

«ТСН. Тиждень» вважав її своєю секретною чарівною паличкою, її таланти справді не знали меж. Її людяність - теж. Вона пішла раптово і залишила велетенську пробоїну в нашій броні. Ми розгублені і сумуємо», - відгукуються в колективі новинної служби.

МИ ВТРАТИЛИ СЬОГОДНІ ДРУГА. Пішла з життя Маша Адамська. Одна з нас. ТСН-ТИЖДЕНЬ вважав її своєю секретною ч...

Опубліковано ТСН Тиждень 25 листопад 2017 р.

марія адамська, твоя посмішка, твоя доброта, твоя щирість і людяність - з нами назавжди. Такі люди, як ти, роблять цей світ кращим. Спочивай з миром!

Опубліковано Dmytro Furdak 25 листопад 2017 р.

 

Ведуча "ТСН. Тиждень" Алла Мазур про смерть  журналістки Марії Адамської:​ "Маша для мене - це згусток світла. Бо людей, які вміють так тонко і точно все відчути, двома словами ситуацію розрядити або тебе надихнути - зустрінеш рідко. Ми в "ТСН. Тиждень" називали її душею команди. І її душа - я точно знаю - ще довго буде з нами, поміж нас.

Телеканал «1+1» висловлює співчуття близьким і рідним Марії. Світла пам'ять.

Вибір редакції