Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В окупованому Луганську закликають до "об’єднання з ДНР" - Клименко

Таке рішення зіграло б на руку Російській Федерації.

В окупованому Луганську поширюють листівки, у яких закликають громадян до об’єднання із терористами "ДНР" у єдину "республіку".

Про це телеканалу "112 Україна" повідомив заступник Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

"Людей потихеньку готують до такого об'єднання. Наступним кроком буде поширення таких закликів у ЗМІ на окупованих територіях", - заявив він.

За словами Клименка, на території окупованої Луганської області також не виключають об’єднання з Україною, а от у лавах терористів "ДНР" такий варіант категорично відкидається. Це говорить про те, що між "ДНР" та "ЛНР" зараз відбуваються певні непорозуміння через різний напрям "векторів розвитку".

Об’єднання двох терористичних угруповань в одне буде вигідне для Росії, адже це відновить "стабільність" і знищить розбіжності між "республіками".

Також Клименко розказав про переділ сфер впливу на території ОРЛО і перестановки у "апараті влади".

"Це зміна векторів впливу. Плотницький вважав себе людиною Суркова, Пасічник - це представник ФСБ РФ. Керувати територіями ОРЛО будуть представники ФСБ РФ через Пасічника", - додав він.

ВідеоБілецький: Після "лнрівських мавп" населення Луганська сприйме українську владу "на ура"

Нагадаємо, так звана "Народна Рада" "ЛНР" затвердила виконувачем обов'язків ватажка бойовиків Леоніда Пасічника.  А перед цим задовольнила заяву ватажка бойовиків ОРЛО Ігоря Плотницького про "відставку за власним бажанням". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції