Після обстрілу лікарні зі Світлодарська тікають місцеві мешканці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після обстрілу лікарні зі Світлодарська тікають місцеві мешканці

Світлодарськ порожніє після обстрілу лікарні

У лікарню в основному доправляли бійців з передової.

Сьогодні, 28 січня, "Градами" з боку Горлівки бойовики накрили дорогу, що виходить зі Світлодарська, у якому напередодні обстріляли лікарню, повідомляє ТСН.16:45.

Персонал та пацієнтів обстріляної лікарні вдалось евакуювати. Від осколкових поранень загинула медсестра.

"За вчорашній день ми евакуювали понад 30 з лишнім крайнє тяжких з травмами, контузіями і сумісні з життям. Люди були врятовані. І після бомбового нападу увечері евакуювали понад 40 тяжких хворих, які були", - повідомляє полковник медичної служби.

Терористи знали куди стріляли: у шпиталі лікували українських солдат, котрих доправляли з передової, яким надавали першу невідкладну допомогу, й тим, кого не можна було відправляти гелікоптерами.

Як кажуть бійці, які обороняють ці позиції, стріляють з боку Горлівки. Бойовики використовують "Гради", "Урагани", обіцяють обстріляти зі "Смерчу".

У тому, що вогонь "Градів" навели місцеві мешканці, військові не мають сумнівів. Містяни, які ще донедавна приймали з рук українських військових гуманітарку, тепер їх клянуть. Вважають, що в усіх бідах винна українська влада й стріляють не "ДНРівці", а наші війська.

Профспілки Вуглегірської ТЕЦ складають списки сімей робітників та організовують виїзд. Інші містяни теж воліють виїхати з Світлодарська. Йдуть з речами в надії, що буде хоч якийсь автобус. Світлодарськ стрімко порожніє, на мапі Донецької області з'являється ще одне місто-"привид".

Кореспондент Руслан Ярмолюк

Довкола Дебальцевого тривають обстріли

Довкола Дебальцевого тривають обстріли
Наступна публікація