Після виборів регіонали будуть соромитись своєї партійності – Наша Україна

Після виборів регіонали будуть соромитись своєї партійності – Наша Україна

На думку Бондарчука, ПР повторює авторитарну практику партій влади / Фото: razom.org.ua

Про це можуть розповісти регіоналам партійці колись всемогутніх СДПУ(о) і НДП.

Наступні парламентські вибори можуть стати для Партії регіонів останніми, а її члени через рік будуть соромитись своєї партійності.

Як повідомила прес-служба "Нашої України", про це заявив голова центрального виконкому партії Сергій Бондарчук.

На його думку, це буде закономірним фіналом для партії влади, яка на парламентських виборах "робить ставку на адміністративний пресинг, фальсифікації та шантаж виборців".

"ПР повторює авторитарну практику партій влади часів кучмізму, яка привела їх до повного самознищення. Про це можуть розповісти регіоналам партійці колись всемогутніх СДПУ(о) і НДП", - наголосив Бондарчук.

Він звернув увагу на те, що президентський проект закону про вибори, який запроваджує змішану систему та 5% бар'єр, дозволяє владі "радикально спотворити" результати голосування.

"У гірших традиціях кучмізму, керівництво ПР дає публічні рознарядки щодо виборів губернаторам, з яких випливає, що губернатори зобов'язані забезпечити "правильний" результат голосування", - зазначив нашоукраїнець.

Він нагадав, що в Україні "набула поширення ганебна практика змушування громадян до вступу в Партію регіонів під загрозою втрати посади чи роботи".

"Без сумніву, це робиться для того, щоб примусити цих людей та їхні родини проголосувати за Партію регіонів на парламентських виборах. Партія регіонів перетворилася на інструмент формування авторитарного режиму, який в результаті бездарного правління повністю втратив довіру громадян і не має жодних шансів перемогти на виборах чесно", - резюмував Бондарчук, додавши, що вже на наступних парламентських виборах багато нинішніх членів ПР будуть соромитися своєї партійної приналежності.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли з посиланням на джерела в апараті партії "Наша Україна", що в "Нашій Україні" готуються кардинальні зміни - начебто колишнього президента Віктора Ющенка позбавлять посади почесного голови партії.

Читайте також:

Омельченко про розрив з НУ-НС: мене вивела висока аморальність Ющенка

Ющенко вважає не лицарською справою йти на вибори по мажоритарці

"Наша Україна" поки не буде виганяти Ющенка

"Любі друзі" можуть позбавити Ющенка лідерства в НУ

Наступна публікація