"Наша Україна" поки не буде виганяти Ющенка

Член політради  "Нашої України" пояснив, що зняти Ющенка з посади може лише з’їзд партії, який найближчим часом не планується.

Інформація про те, що екс-президента України Віктора Ющенка можуть зняти з посади почесного голови партії "Наша Україна", безпідставна.

Про це заявив член політради "Нашої України" Андрій Парубій, коментуючи можливу відставку Ющенка.

"Фактично зняти з посади голови партії може тільки з'їзд партії, а не президія і навіть не рада. І тому інформація, що Віктора Ющенка можуть зняти на цьому тижні - прихована провокація і інформація, яка не має під собою будь-якого змісту", - сказав він.

Він нагадав, що сьогодні відбудеться президія партії "Нашої України".

"Але ключовим питанням президії буде об'єднання "Нашої України" з іншими політичними силами. Думаю, що з цього приводу будуть дискусії. Ми ведемо переговори з іншими політичними силами, це ідеологічно близькі структури, наприклад," За Україну ", - розповів Андрій Парубій.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли з посиланням на джерела в апараті партії "Наша Україна", що в "Нашій Україні" готуються кардинальні зміни - начебто колишнього президента Віктора Ющенка позбавлять посади почесного голови партії.

Читайте також:

"Любі друзі" можуть позбавити Ющенка лідерства в НУ

У Ющенка відхрестились від "прагнень" отримати американський паспорт

Москаль знайшов у Чикаго віллу Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: