Після звільнення від "айдарівців" у готелі "Либідь" знайшли зброю

Слідчі провели обшук у приміщенні.

Слідчі дії у готелі "Либідь", які тривали сьогодні, 6 квітня, зранку, закінчились. Представники поліції стверджують, що серед речей знайшли автомат та дрібнокаліберну гвинтівку, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Зранку у готель "Либідь" мали зайти нові орендарі, але зайшли спецпризначенці – вибивши шибки. Найгарячіше було на третьому поверсі - тамтешні поселенці забарикадувались і чинили опір спецпризначенцям. Використовували воду та вогнегасники. Згодом їх затримали і вивели попідруки.

Серед затриманих - дві жінки. Одна йшла добровільно. Друга, Ірма Крат, яка називає себе активісткою, здаватися не хотіла і продовжила протест навіть в автобусі.

Друзі затриманих пояснюють - це колишні добровольці, які воювали в батальйоні "Айдар", а в готелі жили за домовленістю з власником.

У столичному готелі "Либідь" спецпризначенці виселяють та затримують "айдарівців"

Автозаком повезли близько трьох десятків затриманих у Шевченківський райвідділ. Кількох уже звідти доправили до лікарні. Частину бійців з райвідділу вже випустили. Ті добровольці, які не барикадувалися, вийшли з готелю самостійно – із торбами та військовими рюкзаками.

У приміщення готелю, де жили колишні айдарівці, виконавча служба заселили нових орендарів - їхній адвокат пояснює , що минулої осені в готелі змінився власник, тож з усіма орендарями уклали нові договори. А з цими постояльцями - ні.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Кілька сотень спецпризначенців узяли в облогу готель "Либідь" і затримали близько 40 людей

Затримані, переважно у військовій формі, називали себе бійцями батальйону "Айдар" та "майданівцями", під час затримання зробили барикаду, використали проти силовиків вогнегасники та поливали їх водою. Затриманим знадобилося кілька "швидких", сторони конфлікту звинувачують один одного в рейдерстві. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: