Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після звільнення від "айдарівців" у готелі "Либідь" знайшли зброю

Слідчі провели обшук у приміщенні.

Слідчі дії у готелі "Либідь", які тривали сьогодні, 6 квітня, зранку, закінчились. Представники поліції стверджують, що серед речей знайшли автомат та дрібнокаліберну гвинтівку, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Зранку у готель "Либідь" мали зайти нові орендарі, але зайшли спецпризначенці – вибивши шибки. Найгарячіше було на третьому поверсі - тамтешні поселенці забарикадувались і чинили опір спецпризначенцям. Використовували воду та вогнегасники. Згодом їх затримали і вивели попідруки.

Серед затриманих - дві жінки. Одна йшла добровільно. Друга, Ірма Крат, яка називає себе активісткою, здаватися не хотіла і продовжила протест навіть в автобусі.

Друзі затриманих пояснюють - це колишні добровольці, які воювали в батальйоні "Айдар", а в готелі жили за домовленістю з власником.

Фотогалерея У столичному готелі "Либідь" спецпризначенці виселяють та затримують "айдарівців" (9 фото)

Автозаком повезли близько трьох десятків затриманих у Шевченківський райвідділ. Кількох уже звідти доправили до лікарні. Частину бійців з райвідділу вже випустили. Ті добровольці, які не барикадувалися, вийшли з готелю самостійно – із торбами та військовими рюкзаками.

У приміщення готелю, де жили колишні айдарівці, виконавча служба заселили нових орендарів - їхній адвокат пояснює , що минулої осені в готелі змінився власник, тож з усіма орендарями уклали нові договори. А з цими постояльцями - ні.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Відео Кілька сотень спецпризначенців узяли в облогу готель "Либідь" і затримали близько 40 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції