Побитий Парасюком СБУшник відмовився від статусу учасника АТО

Дата публікації
Перегляди
2064
Побитий Парасюком СБУшник відмовився від статусу учасника АТО

Пісний після скандалу відмовився від статусу учасника АТО / УНІАН

У Мережі розв'язався скандал через Пісного.

Заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василь Пісний відмовився від статусу учасника антитерористичної операції.

ЗМІ опублікували у Мережі довідку департаменту кадрового забезпечення Національної поліції про надання Пісному статусу учасника бойових дій. У документі йшлося, що "генерал-лейтенант міліції Пісний Василь Михайлович брав безпосередню участь в антитерористичній операції" на території Донецької та Луганської областей з 30 липня до 2 серпня 2014 року, тобто був у зоні АТО всього три дні.

25 листопада Пісний повідомив, що написав офіційну заяву про відмову від статусу учасника бойових дій.

"Для мене, генерал-лейтенанта, цей статус є абсолютно не потрібним. Тому я написав офіційну заяву про відмову від цього статусу. Вважаю, що статус учасника бойових дій насамперед повинні отримувати бійці, які беруть (брали) участь у бойових діях на передовій", - цитує InfoResist слова чиновника СБУ.

Також він прокоментував і інцидент, який трапився між ним та народним депутатам Володимиром Парасюком.

"Нікому, а тим більше чиновнику, депутату або міліціонеру - не дозволено у такий варварський спосіб доводити свою правоту або встановлювати справедливість. Для цього є Конституція України та закони нашої держави", - наголосив Пісний, вибачившись перед українцями.

Нагадаємо, 19 листопада, позафракційний народний депутат Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного. Народний обранець звинувачув представника СБУ у "кришуванні" львівської міліції та деяких підприємств. Інцидент стався на засіданні комітету ВР з протидії корупції.

Згодом ГПУ відкрила справу проти Парасюка через удар по голові СБУшника Пісного.