Полторак анонсував Rapid trident-2017: 14 країн-учасників, майже 3 тисячі військових

Масштабні навчання прийматиме Львівська область.

Міністр оборони України наголосив на необхідності якісної підготовку до міжнародних навчань Rapid trident-2017. Маневри почнуться на Львівщині вже на початку вересня, повідомляє прес-служба Міноборони.

У навчаннях візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з України та 14 країн-партнерів. "Цьогорічні навчання пройдуть з більшим масштабом, ніж у попередні роки", - наголосив Полторак. "Спільна підготовка дає нам хороші шанси на отримання критеріїв і стандартів, які існують у країнах Альянсу, а нашим партнерам — можливість перейняти досвід українських бійців, здобутий у ході бойових дій", - додав він.

Минулого року на Яворівському полігоні у Львівській області в навчаннях Rapid trident-2016 узяли участь майже 2 тисячі військових із 13 країн світу. Сценарієм вишколу був військовий конфлікт між двома умовними країнами. Для його подолання залучали українську та американську броньовану техніку та авіацію. Від України в навчаннях брали участь курсанти військових вишів, бійці сухопутних та повітряно-десантних військ, морська піхота, нацгвардійці та перший батальйон 72-ї механізованої бригади.

ВідеоНа Львівщину приїхали фахівці американської спецслужби ФБР

Залиште свій коментар