Помер Володимир Яворівський

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помер Володимир Яворівський

Фото: facebook.com/IgorTelishevskyi1

Про причину смерті не повідомляється.

На 79 році життя помер український письменник, громадсько-політичний діяч Володимир Яворівський.

Про це у суботу, 17 квітня, повідомив ексдепутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

"Відійшов у вічність Володимир Яворівський - український письменник, громадсько-політичний діяч, один із творців української незалежності. Співчуття рідним та близьким! Вічна пам'ять...", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Співчуття рідним висловив і письменник Василь Шкляр.

"Завершив земний шлях видатний українець Володимир Яворівський. Письменник, Шевченківський лауреат, який на порі становлення нашої Незалежності своїм словом запалював серця мільйонів. Усі, хто його знав ближче, сьогодні кажуть: "Не вірю". Не хочеться вірити і мені. Він фонтанував енергією, незрівнянним гумором, дивовижною працездатністю. Після романів про княгиню Ольгу, Івана Мазепу до останнього дня працював над книгою всього свого життя про Тараса Шевченка. Тепер він пішов. Донька Леся близько півночі так і написала мені два слова: "Тато пішов". Іншого слова вона не змогла вимовити. Не можу і я. Володю, ти пішов. Я вже не зможу тебе обійняти. З невимовний болем обіймаю твоїх рідних", - написав він у соцмережі.

Володимир Яворівський - український письменник, громадсько-політичний діяч, народний депутат України I, II, IV-VІІ скликань. Із жовтня 2001 по листопад 2011 року – голова Національної спілки письменників України. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що у ніч на 16 квітня помер легендарний український дзюдоїст і самбіст Юрій Новіков. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація