У Петербурзі затримано українського дипломата - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
1961
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Петербурзі затримано українського дипломата - ЗМІ

Фото: Associated Press

Сосонюк нібито був затриманий "на місці злочину 16 квітня під час отримання інформації закритого характеру від росіянина".

ФСБ Росії повідомляє про затримання в Петербурзі консула України в цьому місті Олександра Сосонюка при отриманні закритої інформації з баз російських правоохоронних органів.

Про це у суботу, 17 квітня, повідомляє російський Інтерфакс.

Дипломат нібито був затриманий "на місці злочину 16 квітня під час отримання інформації закритого характеру від росіянина", повідомили журналістам у Центрі громадських зв'язків (ЦГЗ) ФСБ.

"Дана діяльність несумісна зі статусом дипломатичного працівника і має явний ворожий характер по відношенню до Російської Федерації. До іноземного дипломата будуть застосовані заходи відповідно до норм міжнародного права", - заявили в спецслужбі.

Як повідомлялося, Сполучені Штати оголосили нові санкції проти Росії та висилають десять російських дипломатів через втручання у вибори та кібератаки. З країни вирішили вислати 10 російських дипломатів. Таким чином у Вашингтоні вирішили покласти на РФ "витрати за дії її уряду і спецслужб" проти суверенітету й інтересів країни. 

Після цього Росія заборонила в'їзд до своєї країни чинним і колишнім американським високопосадовцям і діячам, "причетним до реалізації антиросійського курсу". До списку потрапили вісім осіб. Зокрема, директор ФБР Крістофер Рей, колишній директор ЦРУ Роберт Вулсі, директор Національної розвідки США Евріл Хейнс.

Новини світу: у Польщі підтримали американські санкції проти Росії

Новини світу: у Польщі підтримали американські санкції проти Росії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1961
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація