Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 3500 іноземців отримали в Україні посвідчення водія, більшість з них з РФ

Щорічно запити на документи відправляють тисячі громадян з понад ста країн.

За минулий рік 3620 іноземців отримали посвідчення водія українського зразка. Таку інформацію оприлюднили Сервісні центри МВС.

Як зазначається, щорічно запити на отримання посвідчення надходять від декількох тисяч іноземців, які перебувають на території країни у зв’язку з роботою, навчанням або з особистих причин.

Більшість з них складає іспит з ПДР у Дніпропетровській, Київській, Харківській та Одеській областях.

2017 року посвідчення отримали представники 100 країн, серед яких найбільше громадян з РФ – 982, Азербайджану – 319, Молдови – 246, Китаю – 188, Грузії - 182, Туркменістану – 131, Вірменії – 126. Також значну кількість документів було видано громадянам Узбекистану, Туреччини, Білорусі, Сирії, Іраку, В’єтнаму, Казахстану, Німеччини, Польщі, Гвінеї, Індії, США, Пакистану, Йорданії, Литви та інших країн.

Як повідомлялося раніше, за минулий рік в Україні правоохоронці зафіксували понад 144 тисячі випадків керування авто у п'яному стані, що на чверть перевищує показник 2016 року. Загалом же за 2017 рік в Україні сталося 162,5 тисячі аварій, з них з вини п'яних водіїв - 5,8 тисячі, в яких загинули 115 осіб.

ВідеоПерші водійські посвідчення видаватимуть лише на два роки

Залиште свій коментар

Вибір редакції