Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Популярний блогер розповів "секрет" повернення Донбасу

Втім, сподіватись на швидке формування проукраїнського суспільства на Донбасі все ж не варто

Для повернення Донецька та Луганська під контроль України необхідно позбавити громадянства людей українського олігарха Ріната Ахметова та облаштувати поблизу Луганська – на кордоні з Росією, стіну. Таку думку в інтерв'ю ТСН.ua висловив відомий блогер та журналіст, а в минулому прокурор Сергій Іванов, який тривалий час прожив у Луганську.

За словами Іванова, позбавлення громадянства "всіх людей Ахметова" - це найпростіший спосіб вигнати їх із країни. При цьому, Донецьк знаходиться далі від кордону із РФ, що також позитивно вплине на майбутній процес повернення територій під контроль української влади.

Втім, для початку, як наголосив Іванов, українській владі необхідно мілітаризувати прикордонні населені пункти на Донбасі та звести стіну на українсько-російському кордоні.

А от із Луганськом, який розташований за 50 км до російського кордону, ситуація дещо складніша.

"Це місто-гарнізон. Промисловості там немає вже давно, хто б що не говорив. Там залишилися дрібні заводи, а все інше простіше пристосувати для ангарів, де будуть ремонтувати військову техніку. Тим більше там є Вище військово-авіаційне училище. Є аеродром. Є стратегічні висоти", - пояснив блогер.

Втім, сподіватися на швидке формування проукраїнського суспільства у Луганську все ж не варто.

"Луганчани взагалі дуже інертні. Я думаю, що рано чи пізно ми отримаємо в Луганську і області більш-менш монолітне громадянське суспільство, проукраїнське, але для цього повинні пройти покоління", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, Сергій Іванов також розповів, як зараз живе Луганськ та Донецьк. Він провів паралелі між "ЛНР" та СРСР. Що ж стосується Донецька, то за твердженням блогера, місто повернулось у "лихі 90-ті".

Іванов заявив, що наразі Луганськ майже повністю відновлений після бойових дій. При цьому, блогер наголосив, що так звана "ЛНР" повернулась до життя СРСР "брежнєвського зразка, але при цьому войовничого".

Залиште свій коментар

Вибір редакції