Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поранений прикордонник розповів про вибух на КПП "Бачівськ"

Життя одного з постраждалих досі під загрозою.

Незнайомець, який учора підірвав вибуховий пристрій на контрольно-пропускному пункті Бачівськ на кордоні з Росією, справді міг бути смертником. Вибухівку він тримав на животі і вибухнула вона не випадково, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Принаймні так здалося одному з поранених прикордонників – 32-річному Руслану Божку. Його сьогодні реанімобілем доправили у столичний госпіталь Державної прикордонної служби. У Руслана осколками роздроблені кисті рук і травмоване обличчя.

Божок розповів, що порушник напав на його колегу, розмахуючи вибухівкою, і справді хотів підірвати себе. Обидва прикордонники кинулися знешкоджувати пристрій, коли нелегал уже активував його і тримав біля живота.

"Він кинувся на старшого зміни спочатку. Я спершу подумав, що це якийсь складаний ножик, бо він почав вимахувати. Потім побачив запал, і коли його рука була вже біля живота, його вже зігнули. А потім стався вибух", - розповів прикордонник.

Чи був у чоловіка тільки один пристрій, а також чи розглядатиме слідство версію теракту – нині незрозуміло. Жодних офіційних коментарів із цього приводу не дають, посилаючись на таємницю досудового слідства.

ВідеоНезнайомець, який учора підірвався на кордоні, міг бути смертником

Другий постраждалий Микола Усок у тяжкому стані все ще залишається у Глухівській районній лікарні. Час до часу 43-річний чоловік приходить до тями.

Прикордонник залишається на апараті штучного дихання, але медики кажуть про позитивну динаміку і сподіваються, що руку та око вдасться врятувати. Поранення дуже великі, тож навіть перев'язки проводять під наркозом.

"Поранені майже всі м'язи, тканини, великий дефект шкіри. Це рвана мінна рана. Він переніс травматичний, геморогічний шок важкого ступеню та індотоксичний. Зараз стан його стабілізувався відносно, але залишається вкрай важким", - повідомив лікар відділення реанімації центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України Віктор Худяков.

"Він мене впізнав, відкрив око. Неможна турбувати, бо пульс одразу частішає. Він узяв за руку, схопив, не відпускав. Зрушення в кращий бік, ми всі сподіваємося, ми всі тут", - розповів брат пораненого Олександр Усок.

З власних джерел ТСН вдалося дізнатися, що водія буса, в якому їхав підривник, заарештували. Начебто за незаконне перевезення через кордон. Троє інших громадян Молдови, серед яких одна жінка, проходять у справі свідками.

Про особу підривника даних поки що немає. Чому чоловік із фальшивими документами та вибухівкою так наполегливо проривався в Україну та чому так боявся затримання, що пішов на самогубство – залишається невідомим.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що вибух на українсько-російському кордоні влаштував чеченець.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Залиште свій коментар

Вибір редакції