Порошенко нагородив Джона Малковича орденом

Церемонія нагородження відбулася після концерту

Президент України Петро Порошенко нагородив актора Джона Малковича Орденом “За заслуги” III ступеня.

Церемонія нагородження була в прямій трансляції на офіційній сторінці Президента у Facebook.

Симфонічний концерт "Шляхи дружби. Равенна - Київ" під керівництвом легендарного диригента Рікардо Муті та за участю всесвітньо відомого американського актора Джона Малковича відбувся на Софійській площі у Києві.

ВідеоГоллівудська зірка Джон Малкович дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.Тижню

"Все, що ти робиш - ти маєш робити для когось. Інакше - краще взагалі нічого не робити" - це відомий вислів Джона Малковича. Не кожну голлівудську зірку цитують дослівно. Але він - такий: легендарний уже актор, сценарист і продюсер, двічі номінований на "Оскар". В інтерв'ю ТСН.Тижню актор геть зруйнував стереотип зірки Голлівуду.

Голлівудська зірка Джон Малкович дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.Тижню

Симфонічні оркестри, хори з Італії та України, відомі солісти української опери та музиканти з Маріуполя, відіграли на одній сцені заради спільної мети – наводити культурні мости. Проект "Шляхи дружби" стартував 20 років тому. Відтоді щороку митці відвідують гарячі точки світу і тепер із миротворчою мистецькою місією приїхали до України.

Після завершення концерту Петро Порошенко вручив Орден "За заслуги" III ступеня диригенту Рікардо Муті та актору Джону Малковичу.

Залиште свій коментар