Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко нагородив Джона Малковича орденом

Порошенко нагородив Джона Малковича орденом

Церемонія нагородження відбулася після концерту

Президент України Петро Порошенко нагородив актора Джона Малковича Орденом “За заслуги” III ступеня.

Церемонія нагородження була в прямій трансляції на офіційній сторінці Президента у Facebook.

Симфонічний концерт "Шляхи дружби. Равенна - Київ" під керівництвом легендарного диригента Рікардо Муті та за участю всесвітньо відомого американського актора Джона Малковича відбувся на Софійській площі у Києві.

Відео Голлівудська зірка Джон Малкович дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.Тижню

"Все, що ти робиш - ти маєш робити для когось. Інакше - краще взагалі нічого не робити" - це відомий вислів Джона Малковича. Не кожну голлівудську зірку цитують дослівно. Але він - такий: легендарний уже актор, сценарист і продюсер, двічі номінований на "Оскар". В інтерв'ю ТСН.Тижню актор геть зруйнував стереотип зірки Голлівуду.

Голлівудська зірка Джон Малкович дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.Тижню

Симфонічні оркестри, хори з Італії та України, відомі солісти української опери та музиканти з Маріуполя, відіграли на одній сцені заради спільної мети – наводити культурні мости. Проект "Шляхи дружби" стартував 20 років тому. Відтоді щороку митці відвідують гарячі точки світу і тепер із миротворчою мистецькою місією приїхали до України.

Після завершення концерту Петро Порошенко вручив Орден "За заслуги" III ступеня диригенту Рікардо Муті та актору Джону Малковичу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції