Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів, коли ЗСУ зможуть діяти повністю за стандартами НАТО

Він також нагадав, наскільки швидко Україна відновила армію.

Українські військові зможуть діяти повністю за стандартами НАТО вже 2020 року.

Про це під час робочої поїздки до Рівненської області заявив президент Петро Порошенко.

"2020 року ЗСУ будуть зорганізовані і здатні діяти повністю за стандартами НАТО відповідно до закону про національну безпеку", - сказав він під час зустрічі з  мешканцями міста Здолбунів та Здолбунівського району.

Порошенко вчергове зазанчив, що дорога до ЄС та НАТО допоможуть українській державній безпеці, а також сприятимуть завершенню війни, проте "не на умовах капітуляції", а в рамках національних інтересів України.

"Бо завжди, коли Росія нападала на Україну, а це постійно трапляється протягом останніх 300 років, Україна не витримувала більше 1,5-2 років. Це вперше ми продемонстрували, що ми здатні захистити наш суверенітет", - сказав він.

Президент нагадав, що 2014 року Україна відродила військо за допомогою волонтерів та добровольців за дуже короткий термін. 

"Американські генерали і генерали інших країн-членів НАТО казали, що 4-5 років потрібно для створення однієї бригади і за 4 роки створили ЗСУ. І сьогодні – це сотні тисяч належно підготовлених, гарно озброєних і забезпечених усім необхідним воїнів з речовим, медичним, харчовим, бойовим, житловим і іншим забезпеченням, які нарешті почали виховуватись на українських традиціях", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, за час дії воєнного стану до війська України поставили близько 300 одиниць нового озброєння. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції