Порошенко назвав альтернативу сьомій хвилі мобілізації

Керівництву країни вдалося заохотити військових йти до армії за контрактом.

Замість сьомої хвилі мобілізації Збройні сили України отримають тисячі контрактників, яким вирішено підвищити зарплату.

Про це президент України Петро Порошенко заявив 22 квітня під час візиту в Запорізьку область, передає Українська правда.

"Зараз, незважаючи на те, що говорили, що я повинен з січня оголосити чергову хвилю мобілізації, замість цього я прийняв інше рішення, і в тісній співпраці з урядом, волонтерами, обласними керівниками ми порадилися і ухвалили рішення - ми повинні різко збільшити грошове забезпечення української оборони", - заявив він.

Порошенко зазначив, що з 1 січня мінімальне грошове забезпечення українських військових становить 7 тис. грн. За його словами, з цього часу на контрактну службу прийшли 22 тис. бійців.

Порошенко додав, що серед контрактників немає дезертирів, злочинців, порушників військової дисципліни, а більшість з них пройшли АТО.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак розповів про початок демобілізації в Україні і наголосив, що поки що немає необхідності у новій хвилі мобілізації. До цього він також припустив, що мобілізацій може більше не бути взагалі. За словами Полторака, нині все залежить від ситуації на фронті та кількості бажаючих підписати контракт на службу у Збройних силах.

ВідеоПотреби у наступній хвилі мобілізації немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: