Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правильне лікування від застуди. Коли протипоказані інгаляції

Цей метод допомагає розрідити мокроти у дихальних шляхах і швидше позбутися кашлю чи нежитю.

Варена картопля замість пігулок: 69% українців вдаються до самолікування у разі застуд та ГРВІ і не звертаються до лікаря. А найпопулярніший нині метод самолікування - інгаляція. Чи безпечні такі процедури, дивіться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

 

 

Інгаляція - один із найпопулярніших методів лікування у разі застуд та кашлю. Її часто призначають пацієнтам у поліклініках. І усе частіше хворі вдаються до таких процедур без огляду медика. Дихати над картоплею хоча б раз у житті пробував кожен другий українець, а сучасні мами випробовують нові методи. Замість випарів вареної картоплі використовують спеціальні інгалятори та небулайзери.

 

картопля
pixabay.com
69% українців вдаються до самолікування при застудах та ГРВІ і не звертаються до лікаря

 

Слідом за схвальними відгуками на форумах - чимало й негативного досвіду такого лікування.

Інгаляція допомагає розрідити мокроти у дихальних шляхах і швидше позбутися кашлю чи нежитю. Але навіть картопляні інгаляції мають протипоказання. Передусім такі процедури не можна робити за підвищеної температури тіла. Не повинна бути занадто гарячою й пара для інгаляції, оскільки це може спровокувати опік дихальних шляхів.

Інгаляції протипоказані, якщо є запалення легенів, високий артеріальний тиск або серцево-судинні захворювання.

Також не рекомендують робити інгаляції маленьким дітям. Це може ускладнити дихання у малечі.

Нагадаємо, в Україні сотнями закривають школи на карантин через грип. Піку поширення цієї хвороби лікарі чекають цього тижня. Смертей через ускладнення від грипу з початку сезону не зафіксовано.

 

Грип, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції