Президент Ізраїлю поклав руку на серце під час виконання українського гімну

Він пригадав, що його вчитель був родом з Одеси.

Президент Петро Порошенко здійснює дводенний державний візит до Ізраїлю. Сьогодні, 22 грудня, президентське подружжя зустрів глава Ізраїлю Реувен Рівлін з дружиною.

 

Перша леді Нехама Рівлін, як пише місцева преса, родом з України. Примітно, що президент Рівлін під час виконання українського гімну, як і українці, тримав руку на серці, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

"Мій вчитель Зеєф Жаботинський був з Одеси, він там народився, і я хочу наголосити саме ось на чому. Всі учні Жаботинського добре пам'ятали його слова: "Зберегти особливий характер нації – дуже важливо для її прогресу", - зазначив він. 

Україна готова активно виходити на ізраїльський ринок зі своїми харчами - наше зерно та продукти птахівництва тут добре відомі. На зустрічі із прем'єр-міністром Біньяміном Нетаньяху президент Порошенко пропонує якнайшвидше підписати Угоду про зону вільної торгівлі між нашими країнами. 

Тема, яку ізраїльська сторона, а на їхнє прохання - і українська, не коментують, - співпраця в галузі безпеки та оборони. Усе, пов'язане із нею, обговорюють тет-а-тет. В українській делегації - заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, на запитання ТСН, зізнається - в реформі національної поліції є частина ізраїльського досвіду.

Між офіційними переговорами президенське подружжя Порошенків відвідало меморіальний комплекс жертв Голокосту.

Президент Петро Порошенко здійснює дводенний державний візит до Ізраїлю

В цій країні внутрішня безпека та оборона є одними з найкращих у світі. Втім, не армією єдиною. Після закриття російського ринку Україна активно шукає ринки збуту. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: