Природу не анексуєш. Українці у Мережі радіють синьо-жовтому Криму

Світлини кримського фотографа розійшлися соцмережами.

Фотографії рідкісного природного явища у Криму, коли Чорне море стало жовтого кольору, набирають популярності у Мережі. Синє небо і жовта вода на світлинах нагадують прапор України.

Чимало користувачів у соцмережі Facebook публікують світлини, зроблені фотографом Юрієм Югансоном у суботу, 23 квітня, з коментарями на кшталт "Природа натякає".

"Проти природи не попреш, а вона ніби натякає", - пише політолог Олег Саакян у Facebook.

Так ж думку висловив і журналіст ТСН Іван Гребенюк. "Уявляю, як біситься зараз Поклонська. Це ж не Меджліс, не заборониш. А тут ще й небо майже без хмар. Словом, суцільна пропаганда", - жартує Гребенюк.

"В Криму Чорне море пожовтіло. Як наші прапори! Це мабуть знак - найкращому", - написала у Facebook журналістка телеканалу ATR Ельвіна Сеїтбуллаєва.

Волонтерка Марія Однорог зазначила, що навіть природа бунтує: "Це наш Крим! І наше море!"

Помітив незвичайні світлини й нардеп Мустафа Джемілєв, який опублікував їх на своїй сторінці Уповноваженого президента у справах кримсько-татарського народу.

Не лишаються байдужими й інші користувачі, які пишуть у коментарях: "Путін, арештуй море!", "Це до речі кольори і кримськотатарського прапора", "Природу не анексуєш" тощо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: