Продавець вражень і оператор чистоти. Топ-5 дивакуватих вакансій в Україні за жовтень

Українські портали з пошуку роботи також назвали найекзотичніші професії у світі.

Вітчизняні портали з пошуку роботи відібрали п'ятірку найбільш незвичайних вакансій за жовтень, які розміщували на їхніх сайтах роботодавці.

Серед дивних, зокрема, опинилася вакансія "оператора чистоти" для магазину риби. Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1"

Також українські портали відзначили "продавця вражень", якого шукав один з інтернет-магазинів. 

Картинг-центр, де влаштовують перегони на спеціальних авто без кузова, відкрив вакансію "маршала". Так, їхній кандидат повинен вміти обслуговувати траси та машини. 

За даними порталів, уперше на їхніх сайтах з'явилася вакансія "агента з просування фільмів на кінофестивалі", а також — "скаут-менеджера" для пошуку кандидатів для роботи за кордоном.

Між іншим, експерти з пошуку роботи ще й склали перелік найекзотичніших професій у всьому світі. Серед них — нюхач яєць для елітних кондитерських. Людина з ідеальним нюхом має стежити за тим, щоб у їжу не потрапляли зіпсовані яйця.

У світі є й продавець черг, який готовий відстояти за клієнта будь-яку чергу до переможного кінця. Йому дозволено штовхатися і навіть лаятися — загалом, робити все заради матеріальної винагороди.

ВідеоТоп-5 незвичних вакансій

Нагадаємо, Кабмін виділив 50 млн грн для відкриття центрів для навчання швачок, трактористів та сантехніків. Обіцяють на ці ж кошти також закупити все необхідне обладнання. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: