Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура назвала причини вибухів на військових складах у Калинівці

За недбале ставлення, що призвело до масових вибухів, начальника режимної служби оштрафували на 2,5 тисячі гривень.

Серія масштабних вибухів у Калинівці Вінницької області сталася через недотримання вимог щодо організації суворого пропускного режиму у військовій частині.

Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

"9 листопада 2017 року під час процесуального керівництва у кримінальному провадженні, військовою прокуратурою Центрального регіону України складено протокол щодо начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку майора Б. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення ("Недбале ставлення до військової служби")", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, старший офіцер порушив статутні вимоги, унаслідок чого 26 вересня 2017 року працівники приватного підприємства перемістили заборонені легкозаймисті речовини та пожежонебезпечні предмети на технічну територію військової частини, де безпосередньо зберігалися боєприпаси до танкових гармат.

"10 листопада 2017 року за результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення Калинівським районним судом Вінницької області майора Б. притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу у розмірі 2465 гривень", - наголосили у прокуратурі.

Зауважимо, станом на теперішній час триває слідство.

Відео Чи одержали житло постраждалі від вибухів на військових складах у Калинівському районі

Нагадаємо, 26 вересня почалася пожежа і вибухи на складах боєприпасів біля Калинівки на Вінничині. Уламки від снарядів розліталися у бік житлових будинків, у наслідок чого постраждало декілька людей, пошкоджено дві тисячі домівок, а біля 30 тис. місцевих жителів були тимчасово евакуйовані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції