Провалля поблизу київського метро загрожує вибухом газу

Дата публікації
Перегляди
2736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Провалля поблизу київського метро загрожує вибухом газу

Руїни асфальту на Васильківській можуть бути смертельно небезпечними / Фото: avtopoligon.info

Асфальт просідає та тисне на прокладений під неї газопровід – якщо станеться бодай невеличкий витік, досить буде вкинутого перехожим до провалля недопалка...

Один із відрізків дороги на вулиці Васильківській нині становить суцільну діру, хоча капітальний ремонт тут зробили тільки два роки тому. Та не проваллям одим лякає ця ділянка – люди ходять ледве що не пороховою діжкою, ідеться в сюжеті ТСН.

Яма поблизу метро "Васильківська" виникла вже більше півроку тому, але ремонтників тут так і не було. За зиму провалля стало значно глибшим, узбіччя дороги перетворилося на руїну.

Щодень ходити тут дедалі важче. Перехожим лишається виходити на дорогу – під колеса машин.

Це – не єдина небезпека. Місцевий двірник збентежений: головна небезпека тут закопана глибоко і зветься газовою трубою.

"Коли просідає грунт, труба може десь проламатися і потім у будь-якій ситуації недопалок... І може бути нещасний випадок", - застерігає він.

Незважаючи на такий ризик, ця надзвичайна подія зацікавлення у відповідальних управлінь раніше не викликала. Поки ТСН не відправила їм свої інформаційні запити.

За кілька годин після цього на місці з'явилися працівники "Київгазу". Спростувати небезпеки не змогли: "Так. Газова труба тут".

А ось із "Київавтодору" надійшов лист, де названі конкретні винні. Вулиця просідає, бо столичний метробуд розширюється. Через перекладання інженерних мереж і утворюються осідки.

Хоча будівельники, які латають дірку на проїжджій частині, за кілька метрів від хаосу на тротуарі, не впевнені, що дві прогалини пов'язані. Принаймні латати узбіччя, кажуть, їм не замовляли. Поки ж, його офіційно перекрили для пішоходів.

Столиця йде під землю!

Столиця йде під землю!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандал навколо Труби
Дата публікації
Перегляди
2736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація