Психіатрична служба буде фінансуватися за окремим механізмом - Степанов

Психіатрична служба буде фінансуватися за окремим механізмом - Степанов

Наразі загальне недофінансування психіатричної служби складає 898 млн грн.

Міністерство охорони здоров’я України вносить корективи у другий етап медичної реформи, який стартував від 1 квітня. І планує окремий механізм фінансування психіатричної служби.

Про це сьогодні, 20 травня, заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на щоденному брифінгу, передає пресслужба відомства.

За його словами, це робиться для того, щоб уникнути дефіциту фінансування медичних закладів. А також не допустити їхнього закриття та скорочення зарплат медиків.

“Що стосується психіатричної служби, то за розрахунками, які ми зараз робимо, вона буде фінансуватися за окремим механізмом. Саме такий механізм, який з одного боку дозволить реформувати службу, із чіткими критеріями, а  з іншого боку - щоб ми не втратили цю галузь”, - сказав глава МОЗ.

Наразі загальне недофінансування психіатричної служби складає 898 млн грн, наголосив Степанов.

“Ця цифра поставила під загрозу існування психіатричних лікарень. Це ситуація, з якою ми не будемо миритися. Ми будемо робити суттєве редагування реформи. Ми хочемо зробити реформування медицини, при якому не будуть закривати лікарні”, - резюмував очільник МОЗ.

Нагадаємо, раніше Степанов повідомив, що другий етап медичної реформи фактично передбачав закриття психіатричних лікарень, де перебуває до 22 тисяч хворих, які в такому разі можуть опинитися на вулиці, бо втратили соціальні зв'язки.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів