Регіонали не голосуватимуть за звільнення Тимошенко

У Партії регіонів вирішили, що Тимошенко має відповісти за бюджетні кошти.

Фракція Партії регіонів проти декриміналізації статті вироку колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, йдеться в повідомленні прес-служби ПР.

Таким чином Партія регіонів не підтримає голосування у другому читанні законопроекту №9221 про гуманізацію відповідальності за економічні злочини.

"Завтра ми за цю статтю голосувати не будемо. Більше того, коли я це питання підняв на засіданні фракції, мені почали задавати питання... Якщо людина розпоряджається бюджетними коштами, вона має відповідати за прийняті рішення", - пояснив голова фракції ПР Олександр Єфремов.

Нагадаємо, погоджувальна рада ВР підтримала розгляд парламентом у другому читанні законопроекту №9221 про декриміналізацію економічних злочинів на засіданні у вівторок, 15 листопада.

При цьому фракція "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" виступила за розгляд цього проекту з поправкою про декриміналізацію статті, за якою було винесено вирок Тимошенко.

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує парламенту зберегти кримінальну відповідальність за перевищення влади тільки у разі наявності в таких діях корупційної складової.

Читайте також:

Юлія Тимошенко: 100 днів за ґратами

Литвин: на декриміналізацію "статті Тимошенко" не вистачає голосів

Лікарі не в змозі поставити точний діагноз Тимошенко

Бютівці бояться, що Тимошенко фізично знищать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: