Ритуальні служби дурять родичів померлих за новим законом

Дата публікації
Перегляди
6224
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ритуальні служби дурять родичів померлих за новим законом

Страшно жити, дорого померти

Нова інструкція про поховання мала попередити приховування кримінальних смертей, а натомість дала нову лазівку для ритуальних шахраїв.

Нова інструкція про поховання мертвих призвела до хаосу і затягування і без того важкої для родичів процедури, повідомляє ТСН.

Кмітливі покійницькі почали вимагати чималі гроші за процедуру, яка має бути безкоштовною. Відтак обов'язковий віднедавна дозвіл міліції на поховання додає горя та спустошує кишені скорботним родичам.

Так, у Черкасах тіло померлої людини всупереч бажанню родичів забирають в морг на розтин, не дивлячись на те, що сумнівів у причині смерті немає. Однак щоб забрати тіло, треба сплатити чималі гроші - від тисячі до півтори гривень.

Керівник однієї з ритуальних служб Черкас виною всьому називає плутанину з новою інструкцію про поховання. Вона мала на меті попередити приховування кримінальних смертей, натомість дала нову лазівку для ритуальних шахраїв.

На нову інструкцію скаржаться і медики, і правоохоронці. У галузях бракує виїзних бригад на безпосередньо їхні робочі виклики.

"Щоб забезпечити присутність медпрацівника, виїжджає лікар. Радіус роз'їздів інколи доволі великий - більше 40 кілометрів, і бригада інколи доволі на пристойний час випадає від виконання своїх безпосередніх обов'язків", - розповів заступник головного лікаря Калузької лікарні Валерій Паляниця.

Основна проблема полягає в тому, що якщо раніше міліцію і оперативну швидку бригаду викликали лише в разі очевидного криміналу, то нині завжди. Це затягує процедуру поховання, а родичам померлого ще доводиться випрошувати похорон без розтину і доводити, що людина вдома померла від старості чи недуги.

Страшно жити, дорого померти

Страшно жити, дорого померти

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6224
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація