Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські тюремники повідомили про візит до Сенцова священика РПЦ

Напередодні іншому священику, котрий не представляв протеговану Кремлем церкву, відмовили в доступі до українця.

Федеральна служба виконання покарань РФ прозвітувала про візит до українського режисера Олега Сенцова священика. За наведеними даними, ним виявився ієрей храму святого Георгія Побідоносця в Лабитнангі Богдан Василюк.

"Під час обходу медичної частини установи Богдан Василюк зайшов в палату, де перебував засуджений Олег Сенцов. Священнослужитель поцікавився станом його здоров'я. Олег Сенцов відповів, що відчуває себе нормально і перебуває під наглядом медичних працівників. Скарг на умови утримання у нього немає", - розповіли у тюремній службі.

ВідеоНе бачу доцільності у зустрічі. Начальник колонії не пустив до Олега Сенцова священика

Без права зустрічі. До українського політв’язня Олега Сенцова не пустили священика. Отець Григорій з апостольської православної церкви спеціально приїхав до Лабитнангі, аби зустрітися із режисером. Утім каже, тільки-но керівник колонії почув прізвище ув’язненого – одразу сказав, що не бачить доцільності у такій зустрічі. Після чого наказав вивести священика із території в’язниці. Олег Сенцов голодує вже 79-ий день й про стан його здоров’я достеменно нічого невідомо.

Не бачу доцільності у зустрічі. Начальник колонії не пустив до Олега Сенцова священика

Її представники також повідомили, що священик РПЦ запропонував Сенцову поговорити без присутності сторонніх або сповідатися, проте той відмовився, сказавши, що не бачить необхідності в допомозі священнослужителя.

Як повідомлялося, 1 серпня до Сенцова не пустили священика. Отець Григорій з апостольської православної церкви спеціально приїхав до Лабитнангі, аби зустрітися із режисером. Священнослужитель розповів, що тільки-но керівник колонії почув прізвище ув’язненого – одразу сказав, що не бачить доцільності у такій зустрічі. Після чого наказав вивести священика із території в’язниці. Згодом у Федеральній службі виконання покарань пояснили недопуск священика до Олега Сенцова відсутністю відповідного прохання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції