Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Розетка" представила добірку книг для мандрівників

На порозі справжня весна. А разом з нею наближається сезон весняних подорожей. Це дуже вдалий період для екскурсійних поїздок по різних містах і країнах.

Фахівці інтернет-магазину "Розетка" склали список кращих книг для мандрівників і про подорожі.

Путівники

У паперового путівника є ряд своїх переваг: не потрібна ані підзарядка, ні час на завантаження, ні підключення до мережі або супутнику. Варто придивитися до книг кишенькового формату серії Berlitz видавництва "Гранд-Файр". Зручні, барвисті, точні, насичені корисною і пізнавальною інформацією. Хорошу репутацію придбала серія "Поліглот" від видавництва "Аякс-Пресс". В тонку брошурку щільно упаковані детальні карти, маршрути, поради, маса цікавих відомостей, а також міні-розмовник. Для подорожей по Україні відмінно підійдуть путівники видавництва "Картографія".

Видавництво АСТ представляє серію Dorling Kindersley. Це барвисто ілюстровані путівники, наповнені безліччю інформаційних і довідкових матеріалів. Видавництво ЕКСМО пропонує не менш знамениту серію видань Lonely Planet. Цими путівниками, що видаються на 10 мовах, користуються у всьому світі. Їх відрізняє точність, об'єктивність інформації, продуманість, практичність. У них представлений широкий спектр рекомендацій, який підійде для людей з різними цілями і достатком.

Путівник і кишеньковий екскурсовод в одній книзі

Видавництво ЕКСМО створило серії "Помаранчевий гід" і "Червоний гід". Як зрозуміло з назви, ці книжки — не стільки путівники, скільки паперові екскурсоводи. "Помаранчева" серія містить більш розгорнуті описи, книжки з "червоною" серії є експрес-гідами. Допитливих туристів може також зацікавити багато ілюстрована серія "Путівники з Дмитром Криловим" того ж видавництва. 

Досвід мандрівників 

У минулому році вийшов ряд творів, авторам яких в повній мірі відомий смак мандрів. Великий інтерес викликала книжка Крістофа Рехаге "Найбільший дурень під сонцем. 4646 кілометрів пішки додому". Коли автору виповнилося 26 років, він відправився в піший шлях з Пекіна до Німеччини. Безліч доріг, дивовижних місць, незліченна кількість зустрічей і бесід. Побачила світ нова книга відомого мандрівника Федора Конюхова. Нова книжка отримала назву "Подорожі. Наступні 10 років". Це щоденник, описує його непрості походи, кожен з яких стає новим викликом можливого. А твір Лінн Мартін "Скрізь як вдома" немов спеціально створений як засіб натхнення. Це історія немолодого подружжя, яке відмовилося від осілого життя заради постійних подорожей. 

За допомогою книги "Чемоданний настрій" Дар'ї Сиротіної навіть недосвідчений мандрівник зможе самостійно спланувати відпочинок. І, звичайно, отримати від нього максимум задоволення. 

Ознайомитися з повною добіркою книг для дозвілля можна в книжковому відділі інтернет-магазину "Розетка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції