Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2020

Воно буде платним.

У п’ятницю, 3 січня, розпочинається реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка триватиме до 24 січня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня", - йдеться у повідомленні.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти, повідомили в УЦОЯО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в залежності від регіону, де вступник складатиме іспит, вартість одного тестування під час пробної сесії ЗНО коливатиметься в діапазоні від 138 до 150 гривень.

Відео Освіта через жеребкування: як відбувається новий відбір у школи не за місцем проживання

Сьогодні у школах вирішуватимуть долю першачків, батьки яких хочуть відправити дітей на навчання у заклади не за місцем проживання, а до школи на власний вибір. Жеребкування на вільні місця триватимуть до 15 червня. Однак розчаровуватися, коли не потрапили до бажаної школи, не варто, бо потрапити можна і поза жеребкуванням теж можна.

Освіта через жеребкування: як відбувається новий відбір у школи не за місцем проживання

Залиште свій коментар

Вибір редакції