СБУ закликала Мінкульт переглянути підхід до заборони на російські фільми

Відповідний лист направив глава СБУ Василь Грицак міністру культури В'ячеславу Кириленку. 

Служба безпеки України закликала Міністерство культури переглянути свої підходи щодо заборони демонстрації в Україні російського кіноконтенту, виробленого до 2014 року.

Цей документ прес-секретар СБУ Олена Гітлянська опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, цей лист глава СБУ Василь Грицак відправив міністру культури В'ячеславу Кириленку.

Таким чином, СБУ закликає Міністерство культури переглянути свої підходи та заборони щодо показу в Україні російських стрічок до 2014 року.

Згідно з документом, Мінкульт використовує отримані від СБУ списки з метою заборони розповсюдження і демонстрації фільмів без їх зваженої оцінки і детального аналізу.

"В результаті, в зазначений Мінкультом перелік потрапили фільми, заборона яких може трактуватися як посягання на конституційні права громадян", - йдеться в листі Грицака.

минкульт_1
Олена Гітлянська/Facebook
минкульт_2
Олена Гітлянська/Facebook

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України". Відповідний закон забороняє публічну демонстрацію російських серіалів та фільмів, що пропагують силові органи РФ.

Пізніше був опублікований повний список, у якому державне агентство з питань кіно заборонило до показу 376 російських фільмів та телесеріалів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: