Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ затримала Голову Держслужби зайнятості

Затримано главу Держслужби зайнятості. Знайдено $ 7,5 мільйонів.

Учора Служба безпеки України заарештувала директора Державної служби зайнятості Володимира Галицького та кількох чиновників відомства.

Про це ZN.UA повідомило джерело в СБУ.

За його словами, під час обшуків у кількох банківських скриньках, які належали затриманим, були виявлені валютні цінності на загальну суму в $ 7,5 мільйонів, велика кількість золотих годинників і дорогоцінних каменів.

Передбачається, що в понеділок суд визначить запобіжний захід для затриманих.
Володимир Галицький очолював Держслужбу зайнятості з травня 2003 по квітень 2005 і з серпня 2006 по сьогодні. Останнє місце роботи перед держслужбою — директор департаменту інвестиційного розвитку "Енергоатом".

Паралельно з керівництвом Державним центром зайнятості Володимир Галицький є керівником виконавчої дирекції Фонду державного соціального страхування України з безробіття. Бюджет Фонду в 2010 році становив 7,3 мільярди гривень.

Нагадаємо, що 25 липня донька Володимира Галицького — Маргарита Смілянська-Галицька, перебуваючи в Монте-Карло, не впоралася з керуванням і на своєму "Бентлі" врізалася в чотири автомобілі: Aston Martin, Mercedes, Ferrari і Porsche.

Після ДТП Володимир Галицький запевняв, що до автомобіля дочки не має ніякого відношення, оскільки вона "зустрічається з одним з олігархів, який і подарував їй "Бентлі".

Читайте також:

VIP-аварія в Монако: Bentley, Aston Martin, Ferrari, Porsche і Mercedes

Українці бояться безробіття більше, ніж громадянської війни

Безробітних українців переселятимуть до регіонів, де потрібна робоча сила

Рівень безробіття в Україні став одним із найнижчих у світі

Новий Податковий кодекс викликав хвилю безробіття

Залиште свій коментар

Вибір редакції