Новий Податковий кодекс викликав хвилю безробіття

Податковий кодекс підняв рівень безробіття до 13%. Офіційні дані по незайнятому населенню занижені і не відповідають дійсності.

Після введення в дію окремих норм Податкового кодексу безробіття в Україні з 1 січня по 1 березня 2011 року збільшилося більш ніж на 13%, повідомив глава Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

"На жаль, виправдовуються наші прогнози: за перші два місяці поточного року рівень безробіття в Україні на 1 березня в порівнянні з 1 січня поточного року - плюс 13,2%. Це дуже негативна тенденція", - сказав він.

За словами Кінаха, офіційний показник кількості безробітних на 1 березня (близько 617 тис.) є дуже заниженим і зовсім не відображає реальної ситуації.

"Держава не має права погіршувати умови самозайнятості населення... вона зобов'язана запропонувати громадянам альтернативу... Не маєте альтернативи - не погіршуйте умови, і це той закон, який був порушений відповідними складовими Податкового кодексу",- підкреслив голова УСПП.

Нагадаємо, з 1 квітня 2011 вступає в силу розділ ІІІ Податкового кодексу, який регулює оподаткування прибутку підприємств, яким, зокрема, юридичним особам забороняється відносити закупівлі товарів і послуг у "спрощенців"-фізосіб на валові витрати при визначенні об'єкта обкладення податком на прибуток, тобто фактично обкладати їх за ставкою податку на прибуток.

Читайте також:

Новий податковий кодекс робить банкрутами українських підприємців

Підприємці не можуть розібратися з новим Податковим кодексом

Новий Податковий кодекс набув чинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: