СБУ: в Україні немає цензури

У СБУ стверджують, що в Україні є тільки розмови про цензуру, однак самої цензури - немає.

Голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський переконаний, що в Україні немає цензури, а є лише поодинокі її прояви.

"Я хочу сказати, що розмови про цензуру є. На мою думку, цензури, як такої, немає. Ті випадки, які на сьогоднішній день фіксувалися, в тому числі в журналістському середовищі, це поодинокі випадки", - зазначив чиновник.

При цьому глава СБУ сказав, що вже обговорював з активістами руху "Стоп цензурі" питання про те, чи є в Україні системне обмеження свободи слова і втручання в редакційну політику.

"Ми розмовляли майже дві години, і ми напрацювали певний план дій. Я детально розповів про це президенту, і буквально через кілька днів було фундаментальне доручення президента щодо того, що потрібно зробити в цій сфері, аж до створення громадського телебачення", - сказав Хорошковський.

Він повідомив, що активісти руху "Стоп цензурі" просять главу держави включити їх до складу групи з розробки проекту закону про громадське телебачення.

"Я думаю, що це абсолютно правильна позиція. Потрібно, щоб дві сторони, а може й більше, сідали за круглий стіл, приймали рішення, тому що будь-яка секретність в цих питаннях саме призводить до певного недовірі", - сказав глава СБУ.

При цьому він відкинув будь-які звинувачення на адресу Служби безпеки України в спробах впливати на працівників ЗМІ.

Нагадаємо, раніше журналіст Артем Скоропадський заявив, що співробітники СБУ провели з ним неформальну зустріч, під час якої попросили утриматися від спілкування з опозиційними силами, а також пригрозили депортацією.

Пізніше Служба безпеки України розцінює інцидент, пов'язаний із заявою журналіста Артема Скоропадського про нібито тиск на нього з боку співробітника СБУ, який представився Артемом Ковальовим, "як частину спланованої акції, яку ведуть корупціонери" проти СБУ.

Читайте також:

ПАРЄ занепокоєна діяльністю Хорошковського

У СБУ заявили про спробу дискредитації спецслужб

СБУ звинуватили у зриві фестивалю "Русь"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: