Школа "Ранок" виплачуватиме стипендію відмінникам Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
793
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Школа "Ранок" виплачуватиме стипендію відмінникам

Приватна школа "Ранок", яка запрацювала у Харкові минулого року планує мотивувати найкращих учнів стипендіями.

Стипендію отримають школярі, які упродовж місяця вчитимуться виключно на відмінно за усіма предметами. Розмір стипендії 500 грн. у місяць, кращих  —  визначатимуть на рейтинговій основі.

Зі слів засновника школи та генерального директора видавництва "Ранок" Віктора Круглова:  "Така методика допоможе талановитим учням. Вважається, що стипендії — це студентські привілеї, і учням шкіл вони не потрібні. Це не так. Діти у школі заслуговують на стумул так само як і студенти у вишах. Головне багатство нашої країни — це мізки. І щоб талановита молодь не загубилася та продовжувала розвивати свої таланти, з перспективою стати для нашої Батьківщини дійсно потрібними фахівцями, їх слід підтримати на початковому етапі".

Такої практики в інших школах немає, але не тільки цим відрізняється "Ранок". Перш за все, у приватній харківські школі приділяється увага критичному мисленню, різнобічному розвитку дітей, у тому числі за допомоги гуртків хендмейду, медіаграмотності, інформатики, робототехніки. Школа "Ранок" – це цілісний підхід у відношенні вчителів до дітей. Навчання в школі проходить за чотирма напрямками – адаптивним, інтегрованим, дистанційним та інклюзивним. У кожному класі навчатимуться не більше п’ятнадцяти  дітей, а найкращі школярі отримуватимуть стипендії.  Також, в школі навчаються дітки з особливими потребами.

Круглов акцентує увагу: "Зацікавленість учнів в школі "Ранок" вивчається шляхом анкетування. Нам приємно отримувати заповнені анкети, де діти пишуть, що не хочуть після школи повертатися додому. Я пригадую, як однієї суботи моя донька, учениця школи "Ранок",  плакала, бо дуже хотіла на урок. Технічним забезпеченням сьогодні нікого не здивуєш, наша школа, як і багато інших приватних шкіл, має якісне технічне, мультимедійне забезпечення. Для нас найважливіше – це атмосфера. Ми підбираємо педагогів, готових її створювати".

Успіх школі "Ранок" забезпечили зовнішні тести кембриджського університету, які школярі пройшли на рівні А2, B1. Одним із пріоритетів школи є вивчення іноземної мови,  STEM освіта, тобто наука, технології, інженерія та математика. Результатом діяльності школи став набір першокласників, який довелося припинити ще на початку липня. Зараз в школі "Ранок" 4 перших класи, порівняно з тим, що минулого року був сформований лише один.

Для "Ранку" важливо, щоб педагоги самостійно вибирали матеріали, за якими вони хочуть навчати дітей. Здебільшого, вони надають перевагу "ранківським". Ми підтримуємо постійний діалог із вчителями школи "Ранок" та інших шкіл на предмет сприйняття підручників та визначення недоліків. "Ранок" чи не єдине видавництво в Україні, яке опікується питанням зворотного зв’язку від споживачів.  Взагалі, згідно задуму, школа мала стати ще й "Інноваційним творчим майданчиком", на базі якого передбачалося проведення професійних семінарів, вебінарів, тренінгів для всіх охочих вчителів, методистів та батьків. І нам це вдалося. Щотижня ми проводимо відкриті тренінги та семінари. Найближчий тренінг на тему "Як налагодити довіру до підлітка" – абсолютно безкоштовний для всіх. 

Дата публікації
Перегляди
793
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація