Шокін заперечує, що у нього конфлікт із Сакварелідзе

Генпрокурор запевняє, що хоче реформ в своєму відомстві.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін заперечує конфлікт зі своїм заступником Давідом Сакварелідзе, про який говорять у ЗМІ і заявляють політики.

"У мене з Давидом прекрасні стосунки були, є і, сподіваюся, будуть", - сказав генпрокурор в інтерв'ю телеканалу "Інтер".

Шокін каже, що це він запропонував Сакварелідзе стати його заступником по реформам в Генпрокуратурі, тому він також заперечує, що опирається змінам в керованому ним відомстві.

"Якщо б я не хотів реформ, чи я б кликав Давида? Я дав йому всі повноваження, який може мати заступник генерального прокурора України щодо впровадження реформ", - сказав Віктор Шокін.

При цьому генпрокурор вважає, що Сакварелідзе складно на своїй посаді через незнання українських законів.

Нагадаємо, раніше Сакварелідзе заперечив існування конфлікту з керівником ГПУ Віктором Шокіним.

"У мене немає з ним конфлікту. Були певні розбіжності з колегами, і вони є, але я думаю, що здоровий процес все-таки переможе", - пояснив Сакварелідзе.

Він також дав зрозуміти, що не претендує на крісло генерального прокурора. При цьому Сакварелідзе додав, що триває реформа прокуратури, "інтелектуальна, ментальна і кадрова". А Шокін не заважає проведенню реформ, навпаки – підтримує такі зміни.

ВідеоЯк у Генеральній Прокуратурі борються з давніми корупційними звичками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: