Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Синоптики попереджають про сильні заморозки в Україні

Заморозки прогнозують 8-10 жовтня.

Синоптики попередили про сильні заморозки у повітрі вночі 8-10 жовтня.

Про це з посиланням на дані Українського Гідрометцентру повідомила ДСНС.

Заморозки 0-5 градусів у ніч проти 8 жовтня прогнозують у всіх регіонах, крім Сходу, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської областей.

Вночі 9 жовтня у східних, центральних (крім Вінницької) та південних (крім Одеської) областях також сильні заморозки у повітрі 0-5

Вночі 10 жовтня у східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях заморозки на поверхні ґрунту 0-3 градуси.

Як повідомлялося, у понеділок, 7 жовтня, перший сніг пішов у Києві. На Рівненщині зранку спочатку сипало крупою, потім пішов лапатий. Вмить побіліли дахи, дерева та квіти. Втім за кілька годин сніг розтанув. Перший сніг за вікном вже побачили і на Волині. Зокрема в Луцьку містяни вже обговорюють значне похолодання.

У Карпатах нині час від часу пролітають сніжинки. Снігопад, який накрив гори вихідними, вже припинився. Але високогір'я стоїть біле, шар снігу подекуди сягає 25 сантиметрів і не тане, бо тримається легкий мороз. 

Відео Карпати засніжило, похолодання й нічні заморозки в Україні – Метеозалежність

Жовтень в Україні тепловий рекорд не поспішає встановлювати. У найближчі дні похолодає – +7-9 градусів на півночі й заході країни, +10 на сході, до +13 на півдні. Лише на один день 10 жовтня потепліє до +15-19 на всій території. Дощові хмари мігруватимуть то туди, то сюди. Заморозки атакують всю Україну, окрім Примор'я.    

Карпати засніжило, похолодання й нічні заморозки в Україні – Метеозалежність

Залиште свій коментар

Вибір редакції