У Київському зоопарку задешево розпродають тварин

Рідкісних звірів продають за паркан , потім вигадують їм казкові причини смерті, говорять захисники тварин.

Журналіст програми "Гроші" тиждень пропрацював у Київському зоопарку та купив  рідкісного удава у співробітників тераріуму. І звернувся по коментар до столичної влади. Відповідь київських  чиновників шокувала своєю оперативністю.

Як відомо, нещодавно у зоопарку один за одним померли два оленя Давида. Керівництво повідомили про зловмисне вбиство - мовляв тварин отруїли.

"Ні Товстоухов (директор зоопарку – ред.), ні хтось інший не мали права говорити що олень отруєний. Отруєння підтверджує судово-медична експертиза", - зазначив журналіст та захісник тварин Андрій Капустін.

Щоб перевірити, що насправді відбувається за високими мурами київського зоологічного парку, туди влаштувався журналіст "Грошей". Єдине вільне місце виявилося на пташнику, посада - прибиральник приміщень.

Всі свої зоопригоди журналіст зняв на мобільний телефон. Колегам пояснював, що фіксує свій робочий день на мобілку, аби потім показати дружині.

Нагадаємо, коли КРУ перевіряло попереднього директора, то крім всього іншого не дорахувалися 130 тварин, а 99 взагалі виявилися зайвими. При новому керівництві торгівля продовжується, впевнений захисник тварин і журналіст Андрій Капустін. Рідкісних звірів продають за паркан , потім вигадують їм казкові причини смерті. Приплід багатьох тварин просто не реєструють, аби потім продати, впевнений Капустін.

"Гроші" намагаються перевірити це. Журналіст йде до колег у тераріум і каже, що хоче купити тут змію.  Трохи пізніше, вже за межами зоопарку – в 500 метрах, біля метро – за 150 доларів працівники передають йому у мішку молодого удава.

Журналісту також вдалося зафіксувати на відео тварин, які перебувають в жалюгідному стані, зокрема, качок з деформованими крилами, віслюка, якого через хворобу копит потрібно вигулювати як собаку, борсука, який намагається прогризти або процарапати вольєр.

Багато хто з тварин фактично голодує. У той же час, згідно з документами, які вдалося отримати "Грошам", зоопарк закуповує продукти харчування у цілому на 40% дорожче ринкових цін.

Нагадаємо, Адміністрація зоопарку у відповідь на звернення звинуватила журналістів у псуванні іміджу звіринця.

Читайте також:

У Київському зоопарку повільно вмирає тигр

Останній олень Давида в Київському зоопарку при смерті

У Київському зоопарку журавля під час втечі загризли вовки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: