У Київському зоопарку викрито махінації на 300 мільйонів

Навколо Київського зоопарку спалахнув черговий скандал: звіринець викрили в багатомільйонних порушеннях. Перевірка виявила порушення на 330 млн грн. за червень 2009 - вересень 2010 року.

У Київському зоопарку знову скандал. Цього разу після перевірки КРУ виявилось, що 328 мільйонів гривень пішло не за призначенням. І це за півтора року.

Недорахувалися ста тридцяти однієї тварини на дві тисячі гривень, проте зайвих знайшли 99. Без вольєрів залишилися фазани, павичі та страуси ему. Клітки, вартістю в 378 тисяч гривень, кудись зникли.

Окрім того, за ремонтно-будівельні роботи звіринець переплатив 130 тисяч гривень. А громадська організація "Молодіжний екологічний центр" отримала 223 тисячі за роботи, які не підтверджені ніякими документами.

Також виявили фінансові порушення, пов'язані з харчуванням звірів, продажем квитків, незаконною виплатою зарплат і відпускних працівникам звіринцю. Матеріали ревізії вже в СБУ.

Екс-директор Київського зоопарку Світлана Берзіна не згодна з висновками КРУ. Вона заявила, що в її дискредитації на посаді генерального директора були зацікавлені окремі особи, які протягом багатьох років використовували всі ресурси зоопарку для своєї наживи та розвитку власного бізнесу.

Нагадаємо, Берзіна потрапила до Топ-5 найгірших керівників звіринців у світі в рейтингу "Директорів цих зоопарків треба посадити у в'язницю".

Київський зоопарк захисники тварин визнали таким, де не можна утримувати звірів.

Тільки за останній рік в столиці Україні загинули бізон, амурський тигр, ведмідь, зебра, броненосець, 13 великих пернатих і кінь Пржевальського. Найбільш гучною виявилася смерть слона Боя, найбільшого індійського слона серед всіх європейських зоопарків.

Читайте також:

З Київського зоопарку зникла половина тварин

Директор зоопарку пообіцяв покращення існування тварин за два роки

Син Толстоухова офіційно очолив київський зоопарк

У Київському зоопарку викрито махінації на 300 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: