У Київському зоопарку викрито махінації на 300 мільйонів

Навколо Київського зоопарку спалахнув черговий скандал: звіринець викрили в багатомільйонних порушеннях. Перевірка виявила порушення на 330 млн грн. за червень 2009 - вересень 2010 року.

У Київському зоопарку знову скандал. Цього разу після перевірки КРУ виявилось, що 328 мільйонів гривень пішло не за призначенням. І це за півтора року.

Недорахувалися ста тридцяти однієї тварини на дві тисячі гривень, проте зайвих знайшли 99. Без вольєрів залишилися фазани, павичі та страуси ему. Клітки, вартістю в 378 тисяч гривень, кудись зникли.

Окрім того, за ремонтно-будівельні роботи звіринець переплатив 130 тисяч гривень. А громадська організація "Молодіжний екологічний центр" отримала 223 тисячі за роботи, які не підтверджені ніякими документами.

Також виявили фінансові порушення, пов'язані з харчуванням звірів, продажем квитків, незаконною виплатою зарплат і відпускних працівникам звіринцю. Матеріали ревізії вже в СБУ.

Екс-директор Київського зоопарку Світлана Берзіна не згодна з висновками КРУ. Вона заявила, що в її дискредитації на посаді генерального директора були зацікавлені окремі особи, які протягом багатьох років використовували всі ресурси зоопарку для своєї наживи та розвитку власного бізнесу.

Нагадаємо, Берзіна потрапила до Топ-5 найгірших керівників звіринців у світі в рейтингу "Директорів цих зоопарків треба посадити у в'язницю".

Київський зоопарк захисники тварин визнали таким, де не можна утримувати звірів.

Тільки за останній рік в столиці Україні загинули бізон, амурський тигр, ведмідь, зебра, броненосець, 13 великих пернатих і кінь Пржевальського. Найбільш гучною виявилася смерть слона Боя, найбільшого індійського слона серед всіх європейських зоопарків.

Читайте також:

З Київського зоопарку зникла половина тварин

Директор зоопарку пообіцяв покращення існування тварин за два роки

Син Толстоухова офіційно очолив київський зоопарк

ВідеоУ Київському зоопарку викрито махінації на 300 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: