Скажений кіт відправив на карантин цілий район Харкова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хворобу виявили в домашньої тварини.

У Харкові в домашнього кота виявили сказ. Ветеринари вважають, що тварина була інфікована наприкінці липня.

Господарі звернулися до ветклініки, але через тиждень кіт помер. Лабораторні дослідження підтвердили діагноз. Як з’ясувалося, вдома тварина вкусила господарку, після чого жінка звернулася за допомогою до лікарні. Із котом також контактував чоловік потерпілої.

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міськраді в частині Основ'янського району міста встановлено карантин. Він діє в межах території, окресленої проспектом Гагаріна, Мереф’янським шосе, вулицями Південнопроектною, Естакадною та залізничним полотном. Фахівці проводять заходи з ліквідації вогнища сказу.

Цього літа на Харківщині собака покусав 5-річну дівчинку. Діти гралися на вулиці, коли в дворі неподалік із ланцюга зірвався пес. Хвіртка воріт не була зачинена і тварина вибігла до малечі на дорогу. Пес кинувся на маленьку дівчинку й почав кусати за голову. Потерпілій наклали кілька швів та почали перевіряти тварину на захворювання.

ВідеоУже 12 інфікованих: через сказ у мікрорайоні Миколаєва запровадили карантин

Комунальники відловлюють бездомних собак, які можуть розносити інфекцію. Уперше заражений собака почав кидатися на людей іще минулого тижня, його зловили. Дослідження підтвердили - у тварини сказ. У лікарню з укусами спочатку звернулися 8 людей, тепер їхня кількість зросла до 12. Аналізи підтвердили: усі вони інфіковані вірусом сказу - нині потерпілі отримують необхідне лікування.  

Уже 12 інфікованих: через сказ у мікрорайоні Миколаєва запровадили карантин

Залиште свій коментар

Вибір редакції