Служба екстреного порятунку не змогла себе врятувати

Дата публікації
Перегляди
1981
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Служба екстреного порятунку не змогла себе врятувати

Українці не дочекалися обіцяної служби порятунку 112

Введення єдиного номеру екстреної допомоги 112 відкладають на невизначений час.

Служба екстреного порятунку не змогла врятувати навіть себе. Номер 112, покликаний замінити 101, 102 та 103, до чемпіонату Європи не запрацює.

Як повідомили ТСН в МНС, винна у всьому недосконалість українського законодавства. Саме через нього довелося скасувати угоду про створення єдиної служби порятунку.

Закон про створення служби 112 Рада ухвалила ще 13 березня. Оператор фактично мав перенаправляти дзвінки населення на відповідну службу - рятувальників, міліцію, швидку чи аварійну газову.

12 квітня МНС, яке і мало впроваджувати службу 112, підписало відповідний договір із американською компанією. Тут і почалися проблеми.

"Ми повинні були протягом 5 днів з підписання договору зібрати необхідні доповнення до нього, яких приблизно 20, однак цього не було зроблено, тому на даний момент договір недійсний", - пояснив голова комісії конкурсних торгів МНС Олег Цицак.

Однак це не означає, що номер 112 не працюватиме. Тепер проводитимуть новий тендер. Але ж до Євро-2012 точно не встигають.

У планах - впровадити автоматичну переадресацію із номера 112 - на 101, 102 чи 103. На початковому етапі - лише у футбольних містах.

Рятувальники запевняють, зі свого боку повністю готові до збільшення кількості викликів. Тож не бачать жодних проблем у відсутності єдиного номера під час Євро.

У міліції також запевняють, що вистачає і вільних вух, і спеціалістів, які б змогли "порозумітися" із іноземцями.

Не збентежила новина і медиків. Лише на Донеччині від червня на швидкій працюватимуть 400 волонтерів, які допомагатимуть на стадіонах, і головне - в самій швидкій на викликах.

Тож поки українцям не доведеться вивчати ще один новий номер. Хоча, з іншого боку, повернути в бюджет країни гроші, витрачені на створення служби 112, теж не вийде.

Служба екстреного порятунку не змогла урятувати навіть себе

Служба екстреного порятунку не змогла урятувати навіть себе

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
1981
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація