Сміття зі Львова несанкціоновано скинули на Полтавщині

Дата публікації
Перегляди
1682
Сміття зі Львова несанкціоновано скинули на Полтавщині

УНІАН

Біля Решетилівки несподівано утворилося нове звалище.

Полтавщина мобілізується на захист від львівського сміття. Чиновники районного рівня планують організувати навіть нічні чергування, аби не допустити розвантаження машин із непотребом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це сталося після того, як в одному з районів області знайшли купи сміття. Як з'ясувалося, напередодні невідомі розвантажили кілька контейнерів-сміттєвозів на полігоні відходів поблизу Решетилівки. Що це вантаж зі Львова з'ясували, коли серед інших речей виявили чеки з тамтешніх магазинів.

На Полтавщині виявили несанкціоновану купу непотребу зі Львова

На Полтавщині виявили несанкціоновану купу непотребу зі Львова

Комунальники вважають, що водій просто не довіз сміття до пункту призначення – Дніпра. У райадміністрації тепер вирішують, що робити з нічийним сміттям. А керівники інших містечок та селищ Полтавщини збираються перевірити власні сміттєзвалища. "Зараз у звязку з тим, що в нічний час на території сміттєзвалища була відсутня охорона, ми зробили, що у нас відповідальна людина контролює і в нічний час. Як не сумно, але зараз тим і займаємося", - констатував голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця.

Раніше у вересні депутати в Миколаєві не дозволили возити львівське сміття на свій полігон. Поліція Дніпропетровщини взагалі порушила кримінальне провадження через ввезення на територію міського полігону сміття зі Львова. А в жовтні мешканці містечка Погребище на Вінниччині заблокували фуру з львівським непотребом, який почали скидати на місцеве звалище.