Снайпери на відстрілі майданівців заробляли по $ 40 тисяч в день - ЗМІ

Дата публікації
Снайпери на відстрілі майданівців заробляли по $ 40 тисяч в день - ЗМІ

Снайперам нібито платили за кожного вбитого активіста. / facebook.com/emmawatson

Також повідомляється, що снайперам платили за кожного вбитого активіста.

У центрі Києва майданівців відстрілювали "вільні стрілки", яким платили за кожного вбитого. Один день роботи такого снайпера коштував нібито 40 тисяч доларів.

Про це газеті "Сегодня" розповів керівник штабу народного опору Майдану Анатолій Ведмідь.

За його словами, працювало одне відділення снайперів до 10 осіб. Імовірно, додає Ведмідь, було і друге відділення "вільних стрілків".

"Це найняті цивільні, які почали працювати вже після відходу силовиків з Грушевського та Інститутської. Вони відстрілювали людей ще кілька днів", - говорить Ведмідь.

"За нашими даними, їм платили за кожного вбитого. Один день роботи "найнятого снайпера" нібито коштував $ 40 тисяч", - додав він.

За його словами робилися спроби зловити снайперів, але наскільки вони були успішними, він не став коментувати. Сотник Волинської сотні розповів, що майданівці спіймали двох снайперів. Однак про їх долю він промовчав.

Були снайпери нібито і з боку самооборони, повідомляли силовики. Мінімум двоє, і імовірно вони в свій час служили в лавах Радянської армії в Афганістані. Однак самі самооборонівці цю інформацію заперечують.

Як повідомлялось раніше, в Україні за час масових протестних акцій загинуло 94 людини. 88 померло у столиці і шестеро завершили життєвий шлях у регіонах.

Наступна публікація