Спецпризначенці запевняють, що взагалі не стріляли в майданівців на Інститутській

Дата публікації
Перегляди
4246
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Спецпризначенці запевняють, що взагалі не стріляли в майданівців на Інститутській

Хто вбивав майданівців досі не встановлено

Встановити винних у вбивствах людей стає все складніше.

Встановити, хто і з якої зброї стріляв у мирних мітингувальників на Майдані у центрі Києва, дедалі важче. Про це сьогодні обговорювалося на засіданні депутатської тимчасової комісії з розслідування вбивств активістів на Інститутській, ідеться у сюжеті ТСН. 19.30.

До слова, більшість членів-депутатів проігнорували засідання. Командири загонів спецпризначенців з Одеси та Донецька, присутні на засіданні, казали, що їхні бійці під час  масових розстрілів не стріляли взагалі. Зброю та снайперські гвинтівки до Києва із собою не брали, а от самі снайпери до столиці прибули.

Водночас, з'ясувалося - два роки тому МВС закупило понад три сотні мисливських гвинтівок, які згодом  переобладнали на снайперські. Досі цю зброю спецзагонів слідчі не вилучили і не провели експертизи. Також утрачені гільзи та кулі - у вісімдесяти відсотків жертв куля пройшла на виліт, що, фактично,  унеможливлює встановлення - хто та з якої зброї стріляв. 

"Я можу відповісти лише за своїх підлеглих, про інших не знаю. Жодного пострілу. Всі документи вже надані", - запевняє  командир загону донецьких спецпризначенців Олексій Ярош.

Як вже повідомлялося раніше, голова слідчої комісії Верховної Ради з цього питання Геннадій Москаль впевнений, що міліція та СБУ ігнорують розслідування розстрілу на Інститутській

Розслідування вбивств на Майдані стає дедалі важчим

Розслідування вбивств на Майдані стає дедалі важчим

Наступна публікація