Забіг на 2 км відбудеться 25 червня.

В Одесі відбулася руханка на підтримку благодійного забігу "Переможці" на 2 км, який стартує 25 червня в рамках ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017.

До тренування на березі Чорного моря  разом із куратором соціального мультимедійного проекту "Переможці", ведучою новин ТСН на каналі "1+1" Соломією Вітвіцькою та її чоловіком Владом Кочатковим долучились генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук, дизайнери Софія Русинович та Олена Даць разом з  моделями Українського тижня моди, одеські студенти-волонтери, активісти та друзі проекту на візках Олена Молдованова та Валентина Хоружа. Руханку провела -  персональний фітнес-тренер Людмила Міняйло.

Руханка з "Переможцями" в Одесі_5
прес-служба каналу "1+1"

Разом з родиною на тренування прийшов одесит, герой проекту "Переможці" Микола Полторак.

Розвідник Полторак був поранений під час виконання бойового завдання. Герой втратив ногу, але після реабілітації не здався і навіть започаткував власну справу. Він розвиває  в Україні екологічне господарство за принципами пермакультури. А ще мріє повернутися у спорт – повноцінно бігати та тренуватися.

"Беру участь у проекті "Переможці", щоб такі хлопці, як я, не комплексували, а впевнено йшли вперед. Можливість займатися спортом - важлива частина шляху повернення до повноцінного мирного життя", - каже Микола Полторак.

Щоб реалізувати мрію героя, протезисти підібрали для нього спеціальний біговий протез гомілки з легкою дугою, що  дозволить швидко долати  короткі та довгі дистанції. Вартість протезу - 135 тисяч 767 гривень. Його встановлять спеціалісти з одеського Центру  протезно-ортопедичної допомоги "Теллус".

Руханка з "Переможцями" в Одесі_6
прес-служба каналу "1+1"

Кошти на спортивний протез гомілки для ветерана АТО будуть збирати під час благодійного забігу – на реалізацію саме цієї ініціативи буде направлено частину суми стартових внесків учасників.

Приєднатися до забігу можна, зареєструвавшись за посиланням.

Благодійний забіг "Переможці" в Одесі почнеться об 11:20. Старт – біля Оперного театру.

Нагадаємо, що благодійний забіг "Переможці" відбувається в кожному заході бігової ліги Run Ukraine Running League 2017. Це п'ять подій, що протягом року відбуваються у чотирьох містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.

Залиште свій коментар