Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справжня зима прийде в Україну на початку грудня

До початку грудня українцям прогнозують лише нічні та ранкові заморозки.

Справжня зима цього року розпочнеться 4 грудня, а до цього морозів не буде - будуть лише ранкові заморозки.

Такий прогноз в інтерв'ю ТСН.uа зробив відомий український народний синоптик Валерій Некрасов.

"Тобто листопад на нас чекає не морозний, а з "ранками". І тільки 4 грудня погода різко зміниться, і настане календарна зима. Грудень буде похмурим, з морозами до -10 градусів, вітрами різних напрямків і ожеледицею. Снігу буде мало", - сказав Некрасов.

За його словами, до Нового року потеплішає, залишки снігу розтануть, і 2014 рік ми зустрінемо з мокрим снігом. "На Різдво буде слабкий морозець, після чого знову потеплішає. Справжня ж зима почнеться в середині січня", - прогнозує синоптик.

Січень на нас чекає холодніший, ніж минулого року. Та й уся зима буде холоднішою, і більш сніжною, ніж торішня. "М'якої вона точно не буде. Сильні морози до -10 -15 градусів вдарять у третій декаді січня. Лютий теж не буде теплим - він буде сніжним, з морозами -15 -20 градусів в середині місяця", - упевнений Некрасов.

При цьому снігу буде так багато, як в минулому році, цієї зими чекати не варто. "Такого "сніжного апокаліпсису", як минулої зими, не буде. Лопати можна відкласти однозначно. Звичайний сніг буде, а снігових завалів - ні", - говорить народний синоптик.

Нагадаємо, раніше Синоптики розповіли, коли в Україну прийде справжня зима 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції