Ставицький судитиметься з Україною в Європейському суді

Захист екс-чиновника подасть скаргу до суду вже наприкінці серпня.

Адвокат  колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького планує подати позов проти України до Європейського суду з прав людини. Причиною такого рішення стало ігнорування ГПУ термінів досудового розслідування справи її підзахисного.

"Я та мій клієнт маємо намір звернутися до Європейського суду. Практика Європейського суду є надзвичайно усталеною у цьому плані", – сказала адвокат Інна Рафальська "Українській правді".

За словами захисника екс-чиновника часів Януковича, досудове розслідування не може тривати більше 12 місяців. Своєю чергою, Генпрокуратура займається справою Ставицького з березня 2014 року.

Відомство виправдовує свої дії тим, що йдеться про різні справи, а не одну, яка розслідується з березня 2014. Незважаючи на те, що захист Ставицького неодноразово звертався до Генпрокуратури, відомство ігнорувало її звернення щодо зриву термінів досудового розслідування.

"Вони ґрунтують це не на нормах закону, а на власному уявленні, що, якщо вони будуть роз'єднувати, об'єднувати, присвоювати різні номери одній і тій же справі, то терміни не закінчаться ніколи", – зазначила адвокат.

Як відомо, Ставицький перебуває у розшуку Інтерполу через звинувачення у сприянні екс-президенту Вікторові Януковичу у захопленні "Межигір'я". Сам екс-міністр мешкає в Ізраїлі, звідки нещодавно спростував чутки про свій арешт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: