Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд над бійцями "Торнадо" зірвався за сценарієм підсудних

Вдруге поспіль на засіданні не можуть заслухати свідчення потерпілих.

Колишні бійці роти спецпризначення "Торнадо", котрих звинувачують у катуваннях і вбивствах, ледве не зірвали засідання суду відмовою їхати на нього із СІЗО. Попри викликану цим затримку, засідання таки відбулося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Будівлю суду охороняли загалом більше тисячі правоохоронців. Однак прихильників "Торнадо" цього разу було зовсім небагато, тому про можливість повторення колишніх сутичок не могло бути й мови. З лікарні до суду привезли Бориса Гульчука із позивним "Бізон". На минулому засіданні йому стало зле. Про решту підсудних прокурор повідомив, що конвойна служба СІЗО не має права застосовувати силу до ув'язнених. А захисник припустив, що "торнадівці" не хочуть їхати через попередні побиття під час етапування.

Відео Підозрювані екс-бійці батальйону "Торнадо" намагалися зірвати слухання їхньої справи

Обвинувачення такі мотиви називає вигадкою. І наполягає на тому, аби підсудних таки доправили на засідання. Вісьмох чоловіків таки привезли з багатогодинним запізненням. Судове засідання розпочалось у закритому режимі, бо на ньому продовжують слухати потерпілих. Однак майже одразу засідання й закінчилося, бо Гульчуку із позивним "Бізон" знову стало зле. Чоловіка забрала швидка допомога. Наступне засідання суду призначене на 19 серпня.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції