Суд обрав запобіжний захід "цукровому прокурору" Колеснику

Дебати в судовій залі були запеклими.

П'ять із половиною мільйонів гривень застави або арешт до 16 липня цього року. Суддя Солом'янського суду провів у нарадчій кімнаті майже чотири години, перше ніж виніс рішення щодо запобіжного заходу у справі "цукрового прокурора" Олександра Колесника, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У залі суду підозрюваного захищала від журналістів дружина. "Не треба нічого коментувати і не нервуйте Олександра Вікторовича вашими дурними питаннями. 17 років працює на державу", - казала вона.

Групу підтримки, крім неї, складали ще батьки, брат і два адвокати. Вони казали, що обвинувачення не обґрунтоване і взагалі упереджене. "Викладені обставини викликають сумнів", - заявив один із юристів.

Представник обвинувачення Володимир Кривенко натомість ґрунтовно пояснює обставини справи та затримання корупціонера.У поле зору детективів Колесник потрапив, коли почав зволікати з передачею матеріалів цукрової кримінальної справи, яку він після призначення з Генеральної прокуратури до прокуратури Київської області забрав із собою.

Підозрюваний всі звинувачення відкидає. Мовляв, на цукровому складі був, але до вивезення цукру відношення не має. А підпис на документах – не його.

"Знаходячись там, він виконував свої обов'язки, тому казати, що він скоїв злочин – абсурд", - наполягає адвокат Сергій Поліщук.

Відео300 мільйонів гривень застави просить обвинувачення за Олександра Колесника

Проти Колесника, поміж інших, свідчить його підлеглий прокурор Курко. Нібито Курко за вказівкою Колесника і приховав частину матеріалів справи. Курку підозри ще не висунуто, його роль у цій справі вивчатимуть. А слідчі обіцяють ще й обшуки в Генеральній прокуратурі.

"Мусимо перевірити причетність всіх задіяних, звичайно", - заявив керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Як повідомлялося, співробітники Національного антикорупційного бюро України затримали заступника керівника прокуратури Київської області на оборудці вартістю 300 млн гривень. Колишній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе назвав журналістам прізвище підозрюваного посадовця.

Колесник був призначений на посаду так званого "діамантового" прокурора Корнійця. Слідчі підозрюють, що в "цукрового" прокурора Колесника були спільники, але поки що інших затриманих у справі немає.

Кореспонденти ТСН Валентина Доброта і Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: