Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун поділилася лайфхаками, які допоможуть швидше заснути

Приміром, послухайте класичну музику.

Після літнього відпочинку буває важко не тільки увійти в робочий ритм, але й повернутись до повноцінного сну. Не чекайте, доки вас “вимкне” від втоми. Є кращі шляхи, які допоможуть налагодити повноцінний сон.

Про це у Facebook написала в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Зібрали кілька корисних лайфхаків, які гарантовано допоможуть заснути швидше», - зауважила вона.

Після літнього відпочинку буває важко не тільки увійти в робочий ритм, але й повернутись до повноцінного сну. Не...

Опубліковано Уляна Супрун Неділя, 9 вересня 2018 р.

Готуйте очі до сну заздалегідь

Надмірна кількість світла може негативно впливати на якість сну. Адже світло будь-якого типу може пригнічувати вироблення гормону мелатоніну, що сприяє здоровому сну. Науковці зазначають, що сині світлові хвилі мають найбільш сильну дію. Тому намагайтесь не дивитись телевізор чи гортати новини на вашому ґаджеті безпосередньо перед сном.

Послухайте класичну музику

Дослідження показали, що класична музика або будь-яка музика, яка має повільний ритм від 60 до 80 ударів на хвилину, допомагає швидше заснути. Слухати бажано не відразу перед сном, а десь за 30-45 хвилин. Окрім покращення якості сну, музика сприяє послабленню симптомів тривожності та депресії.

Уявіть приємне для вас місце

В одному з досліджень було виявлено, що візуалізація приємної картини чи місця, сприяє швидкому розслабленню та відволікає від зайвих думок. В дослідженні, люди, які застосовували візуалізацію та страждали на безсоння, засинали на 20 хвилин швидше, ніж ті, що не візуалізували

Зігрівайте кінцівки

Наше тіло охолоджується завдяки процесу терморегуляції, коли ми засинаємо. Щоб посприяти цьому, науковці визначили кілька прийомів, які спрацьовують як снодійне та пришвидшують засинання. Наприклад, в цьому дослідженні було визначено, що зігрівання кінцівок, сприяє оптимальному процесу терморегуляції та посилює загальні втрати тепла тілом. Ви можете одягнути шкарпетки або ж зробити теплу ванну для ніг, щоб швидше заснути.

Стежте за раціоном

Щоб краще засинати, стежте за раціоном: уникайте кофеїну (протягом 6 годин до сну), алкоголю (протягом 4 годин до сну) та великої кількості їжі перед сном. Куріння також може вплинути негативно на якість сну та швидкість засинання.

Почитайте книгу

Це чудовий прийом, який допоможе відчути сонливість. Краще читати друковану книжку, аніж на телефоні чи іншому ґаджеті. Додаткове світло не сприятиме швидкому засинанню.

Використовуйте ліжко виключно для сну: не їжте в ліжку, не дивіться телевізор і не працюйте. Це має бути місце для відпочинку та відновлення сил.

ВідеоУляна Супрун: обов'язкові вісім склянок води на день - міф

Обов'язково випивати 8 склянок води - неправильно! Уляна Супрун продовжує руйнувати міфи. На офіційній сторінці виконувача обов’язків Міністра охорони здоров'я з'явився відповідний допис. Тож скільки пити радить пані Супрун - дивіться в сюжеті.

Уляна Супрун: обов'язкові вісім склянок води на день - міф

Раніше Супрун поділилася секретами психолога для подолання "післявідпусткового" синдрому

Залиште свій коментар

Вибір редакції